Mijn ervaring met laser ontharen bij PUUR Huidinstituut

Een week geleden heb ik mijn kuur van laserontharing behandelingen bij PUUR Huidinstituut afgerond. Ik liep al langere tijd rond met de frustratie van het regelmatig moeten scheren. Voordat ik aan de kuur begon, ben ik bij PUUR op intake geweest. Ik werd warm ontvangen met een glimlach en kwam terecht in een prettige sfeer.

Tijdens de intake bespraken we mijn medische gegevens, omdat dit voor de specialisten belangrijk was om te weten voordat we met de behandelingen begonnen. De huidspecialiste van PUUR legde mij uit dat er 8 tot 10 behandelingen nodig zouden zijn om het gewenste resultaat te bereiken. Daarnaast werd mij ook meteen uitgelegd hoe het apparaat werkt, waar ik voor en na de behandeling rekening mee moest houden, en ik kreeg voldoende ruimte om vragen te stellen.

Toen begonnen we met de behandeling! Van tevoren was ik toch een beetje zenuwachtig. PUUR had namelijk aangegeven dat de laser een pijnprikkel kan geven, maar dat dit over het algemeen goed te verdragen is. En inderdaad, het was prima te doen! Op het moment van de laserflits was het een beetje gevoelig, maar meteen na de behandeling voelde ik er al niets meer van.

Na een paar weken merkte ik dat de eerste haren al begonnen uit te vallen. Na enkele behandelingen had ik steeds minder de behoefte om vaak te scheren.

En nu, na 9 behandelingen, zijn de haren zo goed als weg! Zoals tijdens de intake was aangegeven, is 80% van de haren verdwenen, en de haren die er nog zijn, zijn veel lichter en dunner geworden, waardoor regelmatig scheren niet meer nodig is.

Nu heb ik met de specialisten van PUUR afgesproken dat ik nog eens per half jaar of eens per jaar een opfrisbehandeling laat doen, om te voorkomen dat de haren terugkomen.

Ik ben ontzettend tevreden over PUUR én over het lasert traject dat ik heb ondergaan! Ik zou het iedereen aanraden!

Liefs Maaike

 

ervaring laserontharing puur huidinstituut definitief ontharen lasertherapie diode laser haargroei verminderen